Contact

Kaartverkoop:
Eke Fonteijn, Marja Heijne en Marie-José van Kuik
0900 33 44 55 3 (€ 0,30 p.m.) – kaartverkoop (@zaantheater.nl)

Receptie en kantoren:

075 6 555 345 – info (@zaantheater.nl) (niet voor kaartverkoop)

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca:

Esther de Koning – 075 6 555 317 – edekoning (@zaantheater.nl)
Simone Gerkema – 075 6 555 330 – sgerkema (@zaantheater.nl)

Stadsprogrammering:

Sander Buckers – 075 6 555 305 – sbuckers (@zaantheater.nl)
Heleen van Halsema – 075 6 555 325 – hvanhalsema (@zaantheater.nl)

PR, Marketing en Educatie:

Ceciel Kockelmans – 075 6 555 324 – ckockelmans (@zaantheater.nl)
Heleen van Halsema – 075 6 555 325 – hvanhalsema (@zaantheater.nl)
Maaike Smit  – 075 6 555 326 – msmit (@zaantheater.nl)
Nadine Kokkelkoren – 075 6 555 323 – nkokkelkoren (@zaantheater.nl)

Secretariaat:
Ans Kempes – 075 6 555 321 – akempes (@zaantheater.nl)

Technische Dienst:

Steven Houtman – 075 6 555 332 – shoutman (@zaantheater.nl)

Programmering:

Kim Muller – 075 6 555 307 – kmuller (@zaantheater.nl)

Directeur:

Angelique Finkers – 075 6555 345 – info (@zaantheater.nl)

Raad van Toezicht:

Mevr. Th. Dekker (voorzitter), dhr. H. Leenstra. mevr. D. van Londen, mevr. F. Renckens en mr. dr. H.H. Sieben.